• Різдво колядує добром під вікном

Різдво колядує добром під вікном Різдво колядує добром під вікном

Різдво Христове – одне з найвеличніших свят і чи не найбагатше за різноманітністю народних обрядів. Свято, яке з нетерпінням чекають діти та дорослі.

Щоб доторкнутися до справжніх перлин народної мудрості, в затишному, святково прибраному читальному залі книгозбірні №2 бібліотекарі провели для юних читачів народознавчу веселку «Різдво колядує добром під вікном».

З легенд та переказів дітлахи дізналися про традиції святкування Різдва в Україні. Весела передріздвяна атмосфера допомагала бути активними у зимових конкурсах та вікторинах. Особливо чекала дітвора на конкурс колядок. Наче срібні дзвіночки, у виконанні дітей, звучали колядки старовинні та сучасні.

Колядники були нагороджені призами та солодощами – різдвяними імбирними пряниками з секретами – новорічними побажаннями.

Наталія Янківська.