• Пізнаймо в серці рідне слово

Пізнаймо в серці рідне слово Пізнаймо в серці рідне слово Пізнаймо в серці рідне слово Пізнаймо в серці рідне слово Пізнаймо в серці рідне слово

"Найбільше і найдорожче добро кожного народу – це його мова…, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування” – ці слова класика української літератури Панаса Мирного прозвучали на поетично-пісенному святі, присвяченому Міжнародному дню рідної мови, що відбулося у Центральній бібліотеці.

Ведуча заходу завідуюча бібліотекою Людмила Чупак розповіла про мовну різноманітність народів світу, роль рідної мови в житті кожної нації, історію виникнення Міжнародного дня рідної мови, прочитала вислови відомих філософів і письменників про мову, вірші Івана Багряного і Володимира Самійленка.

Голова міського осередку ВО "Союз українок”, почесний громадянин міста, заслужений діяч мистецтв України, композитор Тамара Павленко повідомила присутнім про просвітницьку діяльність "союзянок”, їх боротьбу за чистоту і збагачення української мови.

Учасники заходу – члени клубу "Водограй”, зацікавлено слухали пісні українською, польською, азербайджанською, білоруською, французькою, англійською мовами у виконанні юних вокалістів − вихованців школи мистецтв №1 Софії Римар, Марії Логан, Катерини Сергієнко, Тамари Саакян, Катерини Зінченко, Сабіни Велієвої і Аліни Кудряшової.

Прикрасила свято книжково-ілюстративна виставка "Відкрий, о рідна моя мово, свої скарбниці золоті”.

Єфросинія Король.