Дбаймо про екологію Землі разом

Планета Земля – наш рідний дім, в якому для людини створені особливі умови для життя.

Ми всі відповідальні за мир і гармонію, без якої життя на нашій планеті знаходиться під великим питанням.

20 березня ми відзначали Всесвітній день Землі.

Працівники центральної бібліотеки вже проводили для учнів ДПТНЗ "Професійний ліцей” екологічні дебати, які викликали у підлітків бажання ще раз обговорити болючі питання екології і особисто зробити для природи щось корисне.

24 березня бібліотекарі знову завітали до ліцею з екологічним шоу "Гімн планеті Земля”. Дійство було організоване спільно з викладачами та учнями. Відкрила шоу пісня Руслани Лижичко "У ритмі серця”. Бібліотекарки розповіли про історію виникнення свята, екологічні проекти Білої Церкви. Підлітки, перейнявшись темою забруднення навколишнього середовища, наводили приклади негативного впливу людини на довкілля, вразивши дорослих філософськими роздумами про те, як кожен може допомогти природі. Вирішили в суботу разом з друзями прибрати берегову зону річки Рось.

Ольга Соломаніна.