• Поезія... − безсмертний дотик до душі

Поезія... − безсмертний дотик до душі Поезія... − безсмертний дотик до душі Поезія... − безсмертний дотик до душі Поезія... − безсмертний дотик до душі Поезія... − безсмертний дотик до душі

18 квітня у центральній бібліотеці відбувся щорічний міський конкурс читців-декламаторів на краще виконання творів лауреата Шевченківської премії, кавалера ордена Ярослава Мудрого, поетки-патріотки Ліни Костенко, який став святом високої поезії.

Старшокласники і студенти натхненно декламували вірші великої поетеси. Присутні, затамувавши подих, насолоджувалися уривками з поем "Маруся Чурай” і "Скіфська Одіссея”, патріотичними і ліричними віршами "Алея тиші”, "Егоїстка”, "Пастораль ХХ століття”, "Шлях до Голгофи",

"Я дуже тяжко Вами відболіла”, "Я виросла у Київській Венеції”, "Пелюстки старовинного романсу” та іншими.

Члени журі під головуванням Олександра Шевчука, актора Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Панаса Саксаганського були вражені яскравими виступами конкурсантів.

Володарем Гран-прі одноголосно визнали Святослава Родюка, учня БЗШ №18, читача центральної бібліотеки.

Перше місце посіли читачки центральної бібліотеки Дар’я Олійник (БЗШ №7) і Олександра Барсток (БЗШ №18).

Анастасія Костина (БНВО гімназія №1, центральна бібліотека), Анна Агалієва (СПМШ №16, філіал №9) і Аліна Селіванова (ЦТДЮ "Соняшник”) вибороли друге місце.

Третє місце розділили читачки центральної бібліотеки Марія Винар (БНВО "Ліцей − Мала академія наук”), Владислава Ткаченко (ЦТДЮ "Соняшник”) та Анастасія Шевченко (БНВО гімназія №1, філіал №8).

Грамотами за участь у конкурсі були відзначені: Марія Гаркуша-Омельченко, студентка ТЕК БНАУ, Анастасія Швая, учениця БВЗШ №1 (філіал №3) та читачки центральної бібліотеки Юлія Лазаренко (БСШ №1) і Анна Троцько (БНВО "Ліцей − Мала академія наук”).

Всі переможці отримали дипломи і подарунки від організаторів конкурсу − колективу міської ЦБС. Окрасою конкурсу став виступ лауреата міської молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.Вінграновського  Людмили Саливінської-Шестирняк, яка виконала пісню на вірші Ліни Костенко.

Людмила Чупак.