Сміхотерапія від Віктора Євтушенка

Днями читачі бібліотеки-філіалу №10, члени клубу «Чарівна мить» Академії пенсіонерів зустрілися з відомим гумористом, лауреатом багатьох літературних премій, Президентом Міжнародного фонду Павла Глазового Віктором Євтушенком.

Віктор Арсентійович – частий гість книгозбірні та кожна зустріч з ним відкриває нові грані таланту знаного земляка. Поціновувачі веселого, гострого слова захоплювалися тим, як майстерно письменник із знаних усіма казок «Курочка ряба», «Вовк та семеро козенят» та інших створив гумористичні шедеври.

У бібліотеці лунав щирий сміх під час декламації автором своїх творів та розповідей про роботу над ними. Майстер гумористичного слова поділився зі своїми шанувальниками планами на майбутнє, адже готується до виходу нова книга, до якої увійдуть найновіші твори. Будемо чекати з нетерпінням.

Присутні щиро подякували гостю за «сміхотерапію», яка запам’ятається їм надовго, та висловили сподівання на нові зустрічі.

Ганна Нагорна.