• Вітаємо лауреатів!

Вітаємо лауреатів! Вітаємо лауреатів! Вітаємо лауреатів! Вітаємо лауреатів! Вітаємо лауреатів!

20 червня відбулось урочисте вручення 25-ї міської літературно-мистецької премії ім. І.С.Нечуя-Левицького.

Цього року плеяду лауреатів, які прославляють наше місто поповнили - Ганна Григорівна Нагорна – завідувач бібліотекою-філіалом №10 Білоцерківської міської централізованої бібліотечної за організацію у бібліотеці №10 експозиції, присвяченої лауреату Національної премії ім. Т.Шевченка Миколі Вінграновському та Оксана Петрівна Зінченко за творчий доробок, як балетмейстер-постановник Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.Саксаганського.

Ольга Іванівна Настіна, заступник міського голови привітала лауреатів із присвоєнням почесного звання та подякувала за натхненну, самовіддану працю, вагомий внесок у розвиток культурно-мистецького життя Білої Церкви.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся Андрій Петрович Король, депутат Білоцерківської міської ради.

Мистецьким дарунком творчій когорті стали виступи тріо «Родина» у складі педагогів школи мистецтв №1, Ілони Смолянчук, учениці школи мистецтв №6 та Володимира Дідківського, письменника, сатирика, гумориста, лауреата 2001-го року цієї ж премії.

Тож, нехай і надалі ця прекрасна традиція відзначення найкращих надихає творчі колективи міста та митців на розквіт духовності і професійні злети.

Інформація відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради.