• Вірний друг дітей – бібліотека

Вірний друг дітей – бібліотека Вірний друг дітей – бібліотека Вірний друг дітей – бібліотека Вірний друг дітей – бібліотека

Протягом червня вихованці табору відпочинку «Країна козачат», що працював при школі №5, залюбки відвідували книгозбірню №10.

Бібліотекарі радо зустрічали дітей, на яких чекали конкурси, вікторини, зустрічі з цікавими книгами.

Під час інформини «Книги бувають різні» малечу чекали сюрпризи і несподіванки. Справжнє захоплення викликали незвичайні книги-мініатюри з колекції книголюба Юрія Кривенди. Адже де можна побачити видання, тираж яких всього лише 10-20 екземплярів!

З новими книгами зустрілися юні читайлики і під час літературної подорожі «Казка залишається з тобою». Свою ерудицію дітлахи мали змогу продемонструвати під час брейн-рингу «Козачата – мудрі, кмітливі, дружні».

Формуванню здорового способу життя сприяли веселе свято здоров’я «Здоровим будь» та спортивно-розважальна година «Ми – майбутні олімпійці», а бережному ставленню до природи був присвячений бібліококтейль «Природа навколо нас»….

У День народознавства козачата здійснили заочну мандрівку «Люба моя Україна», під час якої дізналися багато нового про традиції і звичаї українського народу

Кожного дня в таборі була запланована «Година бібліотеки» і діти з радістю йшли до книгозбірні. Підсумовуючи спільну роботу з педагогами, хочеться подякувати їм за плідну співпрацю.

Табірна зміна закінчилася, та попереду довгі канікули.А літо з бібліотекою продовжується…

Ганна Нагорна.