• Душі людської доброта

Душі людської доброта Душі людської доброта Душі людської доброта Душі людської доброта

13 серпня 2017 року члену Національної спілки письменників України, заслуженому вчителю України, лауреату міської літературно-мистецької премії імені Івана Нечуя-Левицького, члену Золотого фонду Білої Церкви Петру Іларіоновичу Розвозчику виповнюється 60!

До ювілею видатного земляка в бібліотеці-філії №3 відбувся День інформації «Душі людської доброта», який розпочався відкриттям книжкової виставки «Таланти рідного краю». Працівники книгозбірні для своїх користувачів підготували цікаву годину літературного портрета «Вітаємо ювіляра».

Користувачі бібліотеки ознайомилися з інформацією, яка представлена у бібліографічному покажчику «Літературна муза Петра Розвозчика».

Ювілейна прес-мозаїка «Громадянин, поет і педагог» представила літературні надбання письменника, допомогла доторкнутися до його поетичної творчості.

Ліричний літній поетичний етюд «Літо вкрило зоряним рястом пісні солов’їв» не залишив байдужим жодного з користувачів: ні людей поважного віку, ні юних допитливих книголюбів.

Групова бібліографічна консультація «Вчасно. Цікаво. Корисно» сприятиме навичкам самостійного пошуку необхідної інформації за допомогою краєзнавчого каталогу.

День інформації був насиченим і цікавим.

Тож, шановний Петре Іларіоновичу, нових Вам звершень, нових досягнень, творчого натхнення і довгих плідних років на педагогічній та науковій ниві, у поетичній творчості!

Ксенія Гнуда, зав. філією №3.