• Нова книга Таїни Братченко

Нова книга Таїни Братченко Нова книга Таїни Братченко Нова книга Таїни Братченко

20 вересня у центральній бібліотеці відбулася презентація  книги "Прозріння” члена Національних спілок письменників і журналістів України, лауреата міської літературно-мистецької премії ім. І.С. Нечуя-Левицького  Таїни Братченко "Прозріння”,  яка була написана письменницею після її поїздки з волонтерською групою у Волноваху.
    Влучна назва  "Прозріння” визначила тематику збірки оповідань про людські долі героїв, які пройшли Майдан і АТО.
    Це книга про моральні цінності, патріотизм і героїзм євромайданівців та воїнів АТО, про любов до рідної мови і свого роду, про зрадливість, боягузтво і ницість сепаратистів і запізніле прозріння жителів Донбасу та  брехливу російську пропаганду.
    У обговоренні книги взяли участь депутат міської ради Вадим Кошель,  майданівець і ветеран АТО Володимир Янковський,  волонтер Ірина Кисельова, солістка хору Білоцерківської станиці братства ОУН  УПА Валентина Палевська,  письменники Андрій Гудима і Володимир Іванців, працівники бібліотек міста Надія Гаврилова, Тетяна Ніконенко і Ксенія Гнуда.
                    Людмила Чупак.