Мистецька палітра українського півострова

«Болючі рани зцілює культура», – ці слова міністра культури Євгена Нищука стали епіграфом до проекту «Візерунки миру», який був організований в столиці України і мав за мету зблизити кримських татар та українців. Саме мистецтво завжди об’єднувало людей різних народів та віросповідань. Тема єднання звучала і в бібліотеці-філіалі №9 на засіданні клубу «Сузір’я». На літературно-музичній годині «Мистецька палітра українського півострова», переглянувши відеозамальовки, наші читачі поринули в знайомі з дитинства кримські краєвиди, згадали неперевершені ландшафти та архітектурні споруди півострова, а бібліотекар Ірина Люшинська познайомила присутніх з легендами Криму.

Однією з яскравих представниць кримськотатарського народу є українська співачка Джамала, відеокліпи якої стали пісенним доповненням до нашого заходу.

Галина Чередник.