Рукотворне диво – парк «Олександрія»

Біла Церква – це найкрасивіша перлина Київщини, окрасою якої є дендропарк «Олександрія», наповнений легендами і оспіваний у поезіях.

Цього року парк відзначає 230-й День народження.

Улюбленому ювіляру, найпрекраснішому дендропарку не тільки рідного міста, а й всієї України, була присвячена краєзнавча подорож, яку провели 26 квітня бібліотекарі філії №2 для четвертокласників БЗШ №11 (класовод Бурлуцька Л.В.).

Фотоподорож найкрасивішими куточками парку, розповіді бібліотекаря про пам’ятки архітектури доповнили знання хлопчиків і дівчаток. Дитячі враження від прогулянок парком були не менш цікавими. Під час заходу звучали поезії білоцерківських авторів про рідне місто та парк.

Після тематичного перегляду літератури «І дорослі і малі знайте витоки свої» учасники заходу дружно відповідали на запитання краєзнавчої вікторини.

Юні білоцерківці виявили бажання знову відвідати «Олександрію», вкотре помилуватися його неповторною красою і, можливо, відкрити знайомі місця по-новому.

В твоїх алеях заблукаю…

Дідів почую заповіт.

Олександріївського раю

Нам не замінить цілий світ.

О. Давиденко

Наталія Янківська.