• Казковий ярмарок від Оксани Іваненко

Казковий ярмарок від Оксани Іваненко Казковий ярмарок від Оксани Іваненко

Хочете вірте, хочете ні, а казкарі живуть у казковій країні, серед чарівників, звірів і вигаданих істот, які можуть творити ймовірне і неймовірне на землі, в морських глибинах, під землею і в космосі. Коли б не так, не було б на світі казок.

Оксана Іваненко саме з тієї казкової країни, змалечку полюбила казку, художнє слово полонило її дитяче серце і вона сама почала вигадувати й фантазувати і, згодом, її власні твори полонили серця дітей. Книги письменниці захоплюють читача цікавими пригодами, героїчними вчинками персонажів, навчають дітей найкращим людським рисам, таким як доброта, дружба, вірність та небайдужість до навколишнього світу.

Читачі бібліотеки-філії №1 для дітей – третьокласники БСШ №1 (класовод Тетяна Байбарза) 18 лютого завітали до книгозбірні та здійснили мандрівку «Лісовими казками» з білочкою-мандрівницею та чорноморденьким зайчиком, насолоджуючись запахом кульбабки, смакуючи кисличками, а старий дуб показував їм дорогу, щоб не заблукали в цікавущих пригодах.

Юлія Волошина.