• Славне свято – День поезії

Славне свято – День поезії Славне свято – День поезії Славне свято – День поезії

В світлі березневі дні, коли земля прокинулася від зимового сну, святкується Всесвітній день поезії. Поетичні рядочки гріють, заспокоюють або, навпаки, спонукають до активних дій – одним словом, не залишають байдужим нікого. «Поетів ніколи не був мільйон», «але жоден поет не був непоетом».

До славної когорти творців поетичних творів відносяться і наші поети-краяни, серед яких і Галина Гай. Саме вона завітала до бібліотеки-філіалу №10 на зустріч з шанувальниками поезії «Гроно земляків-поетів». З теплотою та любов’ю розповіла про друзів-поетів, а потім звучала Поезія – лірична, патріотична…

Слухачі були настільки зачаровані поетичним словом гості, що не втримались і пригадали свої історії знайомства з поезією: читали вірші Ліни Костенко, Муси Джаліля, притчу «Оплачено стаканом молока».

Завершилася зустріч, та поезія не залишає, вона живе у кожному із нас.

Ганна Нагорна.