• Святий вогонь родинного тепла

Святий вогонь родинного тепла Святий вогонь родинного тепла Святий вогонь родинного тепла Святий вогонь родинного тепла Святий вогонь родинного тепла

Родина – це найдорожче для кожної людини. Саме в сімї діти вчаться добру, шанобливому ставленню до свого роду і землі, на якій народилися. Мамина пісня, батьківська хата, бабусина вишиванка, дідусева казка – все це наша родословна пам’ять.

На честь Дня родини в бібліотеці-філії №10 відбувся святковий концерт «Святий вогонь родинного тепла». Учасники хору «Спадщина» (керівник Ніна Левченко) Академії пенсіонерів подарували учасникам заходу багато радісних і хвилюючих миттєвостей.

Пісні навіяли спогади про найрідніших людей на землі – батьків. Солісти хору Валентина Потіха, Ніна Янова, Ольга Сиволоцька та Валентин Кравцов виконали як ліричні, так і жартівливі пісні. Глядачі підспівували артистам, адже їхня творчість нікого не залишила байдужим.

Концерт перемежовувався віршами про родину поетів-краян П.Ральченка, А.Гудими, В.Іванціва, Л.Гажали у виконанні завідувачки філією Ганна Нагорної – ведучої свята.

Власний вірш «Докір» прочитала читачка Марія Постоєва. А найстарша учасниця хору Ольга Наумівна Горбань майстерно продекламувала поезію «Матері» М. Луківа.

Після закінчення концерту читачі мали змогу познайомитися з книжковою виставкою «Мудрість книг об’єднує родину», де була розміщена інформація про найбільш читаючі родини бібліотеки та книги, які вони прочитали.

Альона Сушкевич.