• І благословен я був між золотим сонцем і зеленою землею

У вересні виповнилося 155 років від дня народження відомого українського письменника Михайла Коцюбинського.

Для семикласників СПМШ №16 бібліотекар Ірина Люшинська підготувала літературно-мистецьку годину «І благословен я був між золотим сонцем і зеленою землею».

І благословен я був між золотим сонцем і зеленою землею

Під час заходу учні мали можливість познайомитися з оповіданнями, які увійшли до золотого фонду української дитячої літератури: «Харитя», «Ялинка», «Маленький грішник», з героями романтично-пригодницького твору «Дорогою ціною», а також прослухали уривки з «Intermezzo».

Бібліотекар Світлана Могорит підготувала кінопоказ фрагментів екранізованих творів письменника «Fatamorgana, «Коні не винні», «Пе-коптьор», а також шедевра світового кіно – фільма Сергія Параджанова за повістю Михайла Коцюбинського «Тіні забутих предків».

Галина Чередник.