• Зустріч із «Зухвалими Романтиками»

Зустріч із «Зухвалими Романтиками» Зустріч із «Зухвалими Романтиками»

Працівники філії №6 разом із вихованцями студії «Зухвалі Романтики» Білоцерківської організації «Молода Просвіта» (творчий керівник студії Ганна Ручай) здійснили бібліодесант в БЗШ №21, де провели цікаву зустріч із восьмикласниками.

Голова міськрайонного об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Т.Шевченка Костянтин Климчук познайомив присутніх із учасниками зустрічі та розповів про історію створення «Зухвалих Романтиків».

На розсуд однолітків студійці представили нові твори, які не ввійшли у альманах «Зухвалі Романтики». Вірші читала Жанна Задворна. Патріотичні поезії Михайла Міняйла «Мій стяг», «Героям Крут», «Я зупинюсь на мить» продекламував Всеволод Климчук. Поліна Білан зачитала уривки з повісті «Про кота Тріксі». До речі, повість має 12 розділів, а в планах Поліни – вже видання книги. Анастасія Семенівська залюбки поділилась уривком з нового твору «Дружба без Instagram».

Серед студійців є учениця 9-Б класу БЗШ №21, читачка бібліотеки №6 – Вікторія Зелена. Зараз вона працює над написанням творів психологічної тематики, а ще, випробовує себе в стилі хоррор.

Підтримати літераторів початківців прийшла місцева поетеса Оксана Щербань.

Учасники заходу із великим задоволенням вслухались в кожне слово студійців. Цьому сприяла тиша, яка панувала в залі. А вже після заходу в бібліотеку прийшла Аня Хіморода, щоб взяти книгу «Зухвалі Романтики», для більш докладного ознайомлення з творчістю молодих аматорів слова.

Надія Гаврилова.