• «Мало все про мову знати! Нею треба розмовляти!» «Мало все про мову знати! Нею треба розмовляти!» «Мало все про мову знати! Нею треба розмовляти!» «Мало все про мову знати! Нею треба розмовляти!»

Під такою назвою 20 лютого в центральній бібліотеці для дітей відбулася з місцевою поетесою Тетяною Строкач.

Творчість письменниці пронизана любов’ю до України, її природи, звичаїв та культури. Кожен вірш авторки наповнений світлом доброти, милосердя, співчуття, щирості та вчить дитину мріяти, фантазувати, розуміти мову живих істот.

З перших хвилин спілкування пані Тетяна оволоділа дитячою аудиторією. Вона презентувала збірку поезій «Веселковий дивосвіт» через цікаві форми: загадки про казки, ігри «Додай слово», кросворд «Івасик-Телесик», гру-інсценізацію «Колосок», співи, танці та веселі руханки.

Учасники заходу, другокласники БЗШ №11, із задоволенням готувалися до зустрічі та підготували поетесі подарунок – інсценівку її вірша «Яблуко в осінньому саду» за мотивами оповідання Василя Сухомлинського.

Маленькимчитайликам сподобалася чудова поезія авторки, адже написана вона саме для них.

Свято було пронизано любов’ю до рідного слова, до чистих джерел творчості українського народу.

Світлана Шалагіна.