• Через здоровий дух – до здорового тіла Через здоровий дух – до здорового тіла Через здоровий дух – до здорового тіла

Нещодавно на засідання клубу «Чарівна мить», який працює у бібліотеці-філії №10, завітали представники Білоцерківської громадської організації «Сахаджа йога».

Гості книгозбірні розповіли учасникам зустрічі, що вони ведуть активний спосіб життя, намагаються стимулювати свій духовний розвиток, удосконалюють власне тіло, інтелект, почуття. Велика роль в цьому процесі відводиться медитації.

Відповідаючи на питання присутніх, представники громадської організації поділилися з читачами знаннями і методами, які сприяють розвитку особистості. Як з’ясувалося, Сахаджа Йога допомагає позбутися шкідливих звичок, хвороб, страхів тощо… І саме головне – це масова практика, яка доступна всім та кожному.

Альона Сушкевич.