• Бібліотека – місце, де тобі завжди щиро раді

Сучасний світ розвивається і змінюється дуже швидко. Щодня ми перебуваємо у вирі інформації − не завжди корисної й цікавої... Тому так іноді гостро постає питання якісного спілкування, затишного відпочинку й відновлення втрачених ресурсів. Кожен з нас бажає мати особливе місце, куди завжди хочеться приходити, де тебе завжди раді бачити. Місце, де ти щоразу стаєш на краплинку щасливішим, бо на обличчі з’являється усмішка, а руки тримають оберемок нових, цікавих світів...

Для нашої родини таким місцем стала міська бібліотека-філія№1 для дітей. Адже саме тут працюють наші книжкові феї, завжди привітні й усміхнені, готові дати пораду чи розказати цікаву історію. Вони щедро діляться гарним настроєм, натхненням, допомагають обрати цікаву книгу й швидко знаходять потрібну інформацію.

Мої діти рано відкрили для себе захопливий світ книг, почали відвідувати бібліотеку з двох років. І чуйні до дитячих запитів, наші бібліотекарки щоразу все більше й більше залюблювали в книги, змушували дитячі очі світитися щастям й передчуттям радості від нової зустрічі з книжковими героями.

А в святковий Всеукраїнський день бібліотек ми щиро хочемо привітати наших друзів. Нехай ваш настрій завжди буде гарним, читачі вдячними, а книги цікавими!

Лілія Прокопенко.