• Конкурс на кращий буктрейлер творів сучасної української літератури 2020

З метою формування позитивного іміджу бібліотеки та бібліотечної професії у суспільстві, стимулювання творчої ініціативи бібліотекарів, сприяння самореалізації та розкриттю творчого потенціалу працівників книгозбірень, підвищення престижу бібліотек серед громади міста і ролі бібліотек у соціокультурному та інформаційному просторі був оголошений конкурс на кращий буктрейлер творів сучасної української літератури, який проводився в період з 15 червня до 15 вересня 2020 року.

Конкурс проводився з метою: популяризації української сучасної літератури та читання; активізації та стимулювання творчої ініціативи бібліотекарів та підвищення їхнього професійного рівня; впровадження інноваційних форм у роботу бібліотек ЦБС; створення позитивного іміджу бібліотеки та можливостей розкриття книжкового фонду ЦБС у мережі Інтернет.

У конкурсі мали змогу взяти участь як колективи бібліотек, так і окремі працівники. Буктрейлер створювався до книг сучасної української літератури. Оцінювалася оригінальність розкриття теми та технічне виконання. Журі Конкурсу переглянуло та оцінило конкурсні роботи, визначило переможців. Під час оцінювання букрейлерів Журі керувалося наступними критеріями:

·відповідність буктрейлера меті і завданням Конкурсу;

·естетичність роботи та загальне емоційне сприйняття;

·змістовність і оригінальність ідеї;

·відповідність роботи заявленим вимогам.

За результатами розгляду поданих учасниками буктрейлерів визначені переможці (І,ІІ,ІІІ місця).

І місце посіли колективи книгозбірні №1 для дітей – за буктрейлер на книгу А.Кокотюхи «Полювання мисливців за привидами»

книгозбірні №10 – буктрейлер на книгу А.Шили «Жінка війни».

ІІ місце вибороли фахівці філії №4 – буктрейлер на повість А.Семенівської «Життя за фотографією»

філії №8 – буктрейлер на книгу Г.Улюри «365».

ІІІ місце розділили бібліотекарі центральної бібліотеки для дітей – буктрейлер на книгу О.Дерманського «Чудове Чудовисько»,

філії №5 – буктрейлер на книгу Т.Белімової «Вільний світ»

філії №9 – буктрейлер на книгу М. і Т. Прохасько «Куди зникло море».

Нагородження переможців відбудеться під час проведення семінару бібліотечних працівників.

Олена Дученко.