• «Нова радість стала»

«Нова радість стала» «Нова радість стала» «Нова радість стала» «Нова радість стала» «Нова радість стала»

Завершився конкурс на кращу новорічно-різдвяну листівку та малюнок «Нова радість стала». У творчому змаганні взяли участь 122 учасники, які представили на розсуд журі 155 листівок. Учасниками конкурсу стали читачі бібліотек міста, вихованці студій образотворчого мистецтва «Берестяночка», «Азалія», «Барви» ЦПО «Соняшник», учні шкіл Фурсівської ОТГ.

Серед переможців: Бабенко Вероніка Бадзюх Євгенія, Богданець Аріана, Бондаренко Настя, Борзак Іра, Борисова Марійка, Василенко Захар, Вернидуб Ростислав, Гандзюк Оля, Гіптенко Софія, Грисюк Марія, Гудзь Олексій, Доброногові Валерія і Марія, Загородня Вероніка, Коробко Марк, Косяк Марія, Краюхін Олексій, Лаврова Ліза, Моцний Роман, Ніколаєнко Артем, Пахомові Іван та Софія, Полякова Мілана, Порхун Софія, Поштарук Марія, Прохорова Софія, Сашіні Ліза і Даша, Сібякіна Вероніка, Солом’яні Даша і Марійка, Тітаренко Софія, Хіврич Маргарита, Христич Олександра, Шевченко Евеліна, Шишка Андрій, Юрченко Олександр.

Листівки, які були принесені до бібліотеки, будуть відправлені на схід країни нашим захисникам. Щиро вітаємо переможців! Дякуємо за небайдужість, доброту, милосердя.

БАЖАЄМО ВСІМ ЩАСЛИВОГО РІЗДВА!