• Славить країна дочку Прометея

Славить країна дочку Прометея Славить країна дочку Прометея Славить країна дочку Прометея

25 лютого в Україні відзначається 150-річчя від дня народження Лесі Українки. Ніжна, але сильна духом, пройнята прометеївським вогнем любові до людей, Леся Українка – неперевершена поетка боротьби, поетка-патріотка. Її твори надихають, додають сил та впевненості.

З нагоди дня народження письменниці для дорослих користувачів бібліотеки села Вільна Тарасівка проведено літературну годину «Славить країна дочку Прометея». Присутні переглянули відео «Великі українці: Леся Українка».

Бібліотекарка розповіла учасникам заходу цікаві факти з життя великої поетеси.

Протягом години лунали вірші Лесі Українки. Найбільше читачам сподобалися поезії «І все-таки до тебе думка лине», «Стояла я і слухала весну» у виконанні пані Раїси.

Також увазі користувачів було запропоновано книжкову виставку «Співоча душа України».

Раїса Лисак.