• У полоні Лесиного слова

У полоні Лесиного слова У полоні Лесиного слова У полоні Лесиного слова

Щороку в лютому центральна міська бібліотека проводить поетичний конкурс читців-декламаторів на краще виконання творів Лесі Українки. Цього року це був ювілейний Х конкурс, присвячений 150-річчю від дня народження геніальної поетки, в зв’язку з карантином проведений в режимі онлайн.

Усі відеоролики, викладені на сторінці групи«Центральна бібліотека м. Біла Церква»у соціальній мережі Фейсбук,були яскравими, креативними, неповторними, емоційними, гарно оформленими.

За звання кращого читця змагалися 59 читачів бібліотек міста, учні загальноосвітніх шкіл і студенти, серед яких вихованці театральної студії «Пролог» (керівник Тетяна Яковенко), зразкового лялькового театру «Фантазія» (керівники Катерина Громадська та Ірина Сесьомко) ЦПО «Соняшник» і театрального гуртка «Дебют» (керівник Тетяна Яковенко).

Володаркою Гран-прі конкурсу стала Катерина Сергієнко, учениця БНВО Перша Білоцерківська гімназія, учасниця театральної студії «Пролог» ЦПО «Соняшник», яка надзвичайно талановито виконала літературно-музичну композицію за віршами Лесі Українки. Дівчинка вразила журі гарною дикцією і вокалом.

Серед учнів 9 – 11 класів перше місце виборола Анастасія Герасько, учениця БНВО Перша Білоцерківська гімназія, учасниця театральної студії «Пролог» ЦПО «Соняшник».

Друге місце розділили Юлія Чихічина (БЗШ №5) і Маргарита Гудима (Білоцерківська гімназія№2).

Третє місце посіли Анна Панько (БНВО Перша Білоцерківська гімназія) і Катерина Вараді (БНВК №13).

У номінації «Учні 5 – 8 красів» переможницею визнано Вікторію Черненко, ученицю ОЗО Шкарівський академічний ліцей.

Друге і третє місце дісталося учням Білоцерківської гімназії №2 Єлизаветі Кириленко і Максиму Дмитрашку.

Серед молодших школярів перше місце виборола Тетяна Берегова (БЗШ №20).

Друге місце посіла Єва Жижа, учасниця зразкового лялькового театру «Фантазія» ЦПО «Соняшник».

Третє місце журі присудило групі другокласників із БНВО Перша Білоцерківська гімназія за емоційне читання дитячих віршиків Лесі Українки.

У номінації «Поетично-театральні композиції» перше місце присуджено юним артистамзразкового лялькового театру «Фантазія» ЦПО «Соняшник».

Перше місце серед студентів виборола Дар’я Данилко, студентка Уманського державного педагогічного університету.

Спеціальними призами «За креативність» нагороджені дошкільнятка Соломія Сесьомко і Костянтин Жижа.

Поліна Мовчанюк, учениця БЗШ № 20 буде нагороджена спеціальним призом «За творчі досягнення».

Всі переможці отримають дипломи і подарунки від управління культури і туризму Білоцерківської міської ради.

Щиро дякуємо усім читцям і їхнім керівникам-наставникам за участь у конкурсі. До нових зустрічей в бібліотеці.

Людмила Чупак.