• Шевченко понад часом

Шевченко понад часом Шевченко понад часом Шевченко понад часом Шевченко понад часом

Щорічний міський поетичний конкурс «Кобзарева зоря» цього року через карантин був проведений в онлайн режимі.

Компетентне журі, переглянувши відеоролики, викладені на сторінці групи «Центральна бібліотека м. Біла Церква» у соціальній мережі Фейсбук, визнало, що усі відео гарно оформлені, креативні, емоційні, неповторні, що конкурсанти закохані у твори Великого Кобзаря і натхненно читають його безсмертні вірші.

За звання кращого читця змагалися 20 читачів бібліотек міста: старшокласники і студенти, вихованці театральної студії «Пролог» ЦПО «Соняшник» та театрального гуртка «Дебют» (керівник Тетяна Яковенко), волонтерської команди «Твори добро»ДНЗ БПТУ ім. П.Р. Поповича (керівник Марина Василенко).

Володаркою Гран-прі конкурсу стала студентка ТЕК БНАУ Ліза Терещенко, яка блискуче виконала поетично-пісенну композицію на вірші Шевченка, вразивши гарною дикцією і співом.

Серед школярів перше місце виборола Анна Панько, учениця БНВО «Перша Білоцерківська гімназія». Дівчинка дуже талановито відтворила образ згорьованої матері зпоеми Шевченка «Сова».

Друге місце заслужено посіли Катерина Кшевінська, учениця БНВО «Перша Білоцерківська гімназія», Євгенія Зубченко і Аліна Проволовська, учениці ОЗО Шкарівський академічний ліцей.

Третє місце розділили: Каріна Вараді (БНВК ЗОШ №13), Анастасія Чернух (БЗШ №17), Альона Коляда (БЗШ №18) і Микола Волівач (БСЗШ №19).

Кращою декламаторкою серед студентів визнано Дар’ю Данилко, студентку Уманського державного педагогічного університету, їй присуджено перше місце.

Друге місце виборов Віталій Скрит, студент ДНЗ БПТУ ім. П.Р. Поповича.

Третє місце дісталося братам Артему і Валерію Склярам із ДНЗ БПТУ ім. П.Р. Поповича.

Журі також вирішило нагородити грамотами за«Творчі досягнення» Артема Єлістратова і Юрія Ільченка (БСЗШ №19) та Євгенія Баранова (БЗШ №20).

Всі переможці отримають дипломи і подарунки від управління культури і туризму Білоцерківської міської ради, міськрайонного об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка і видавництва «Час Змін Інформ».

Щиро дякуємо усім читцям іїхнім керівникам-наставникам за участь у конкурсі. До нових зустрічей в бібліотеці.

Людмила Чупак.