Нове краєзнавче видання

Вийшли друком матеріали вісімнадцятого засідання краєзнавчого клубу «Хронос». У видання увійшли статті Євгена Чернецького «Метричний запис про народження та хрещення Лаврентія Похилевича в 1816 році», Олександра Мартиненка та Олени Поліщук «Маловідомі факти перебування космонавта П.Р.Поповича у Білій Церкві», Олексія Стародуба «Пансіон-гуртожиток Білоцерківської чоловічої гімназії (1892-1917)», Олександра Ярмоли «До питання про білоцерківський період життя Дмитра Леонідовича Похилевича (1897-1974)», Сергія Бурлаки «Історія порятунку єврейських дітей в дитбудинку №2 в роки нацистської окупації», Анатолія Бондаря «Білоцерківські артілі «Швейпромкооп», «Швейтруд», «Промвзуття» та «Промремонт» (1944-1953 рр.)».

Ознайомитися з виданням можна, завітавши до бібліотек міста!

Вл. інф.