• Урок з поліцейським «Твої безпечні канікули» Урок з поліцейським «Твої безпечні канікули»

У рамках профілактичних заходів під назвою «Безпечне літо – 2021» в бібліотеці-філії №1 для дітей відбулася зустріч маленьких користувачів книгозбірні з працівником поліції. На зустріч з вихованцями ЦСПРД «Злагода» завітала ювенальна інспекторка Білої Церкви Анжела Купчук.

Поліціянтка нагадала дітям правила поведінки в громадських місцях та поспілкувалася з дітворою щодо особистої безпеки під час перебування поблизу водойм та залізничних станцій. Розповіла і про небезпеку виникнення пожеж та враження електрострумом, а також, що робити, щоб не випасти з вікна.

Лейтенант поліції Анжела Купчук нагадала й про те, в яких випадках настає відповідальність неповнолітніх згідно чинного законодавства.

Протягом уроку вихованці задавали безліч запитань і отримували компетентну, вичерпну відповідь.

Тетяна Качанова