• З вірою в серці

З вірою в серці З вірою в серці З вірою в серці З вірою в серці З вірою в серці

28 липня Україна відзначає одну з найголовніших подій в історії ─ 1033-ю річницю Хрещення Київської Русі-України.

Хрещення Київської Русі-України – прийняття і поширення християнства, ключовою подією якого стало масове хрещення у 988 році мешканців Києва, а згодом й інших міст держави князем Володимиром, в результаті чого християнство стало провідною релігієюв Київській Русі-Україні.

З нагоди хрещення Київської Русі-України для відвідувачів Парку культури та відпочинку ім. Т.Шевченка працівники центральної бібліотеки провели годину спілкування «Від язичництва до християнства».

Під час спілкування бібліотекарі розповіли присутнім про рівноапостольного князя Володимира Святославовича та княгиню Ольгу і ознайомили з історією виникнення та поширення християнства в Україні.

Для білоцерківців та гостей міста була презентована книжково-ілюстративна виставка «Православна моя Україна», видання якої розповідають про визначні пам’яткита багатовікову історію християнства.

Леся Шимоня, Валентина Стриж.