• Літературними шляхами Анатолія Гая

Літературними шляхами Анатолія Гая Літературними шляхами Анатолія Гая

18 жовтня фахівці філії №3 провели годину-портрет «Літературними шляхами Анатолія Гая» з читачами − студентами 111 групи ДНЗ БПТУ ім.П.Р.Поповича.

Учасники заходу прослухали розповідь про життєвий та творчий шлях письменника. Присутнім цікаво було дізнатися, що Анатолій Іванович ще й безстрашний військовий журналіст.

Бібліотекарі познайомили юнаків з матеріалами тематичної книжкової виставки. Особливу увагу звернули на книгу «Вогненні рубежі прапороносців» та видання «Біла Церква у моєму серці». Це антологія творів літераторів, художників і композиторів, упорядником якої є АнатолійІвановичГай.

На жаль цієї весни вся письменницька організація і мешканці Білої Церкви осиротіли, втративши талановите подружжя Гаїв. Світла їм пам’ять.

Наталія Добровольська.