• Будемо пам’ятати

Будемо пам’ятати Будемо пам’ятати Будемо пам’ятати

28 жовтня Україна відзначатиме 77-ту річницю визволення від фашистських загарбників. Працівники бібліотеки-філії №3 для читачів − учнів 11-х класів БЗІФН №1провели патріотичний прайм-тайм «Нам визволителі свободу принесли».

Старшокласники уважно слухалирозповідь бібліотекарів про історичні події 1943-1944 років, яка супроводжувалася переглядом фотоматеріалів,слайд-презентації та документальної стрічки «Визволення України».

Одинадцятикласники ознайомилися з книжковою виставкою «Будемо пам’ятати!», прослухавши коментований огляд літератури.

Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі.

Ціна перемоги – втрачені мільйони життів, скалічені долі. В Україні не лишилося практично жодної родини, яка б не зазнала втрат.

Будемо пам’ятати!

Наталія Добровольська.