• Знати права – користуватись ними

Знати права – користуватись ними Знати права – користуватись ними Знати права – користуватись ними

21 жовтня для студентів першого курсу ветеринарного факультету Білоцерківського національного аграрного університету бібліотекаркою центральної бібліотеки для дорослих Лесею Шимонею проведена правова година «Закон не для страху, а для допомоги».

Пані Леся ознайомила студентів з правами та обов'язками громадянина України, наголосивши, що незнання закону не звільняє від відповідальності. Девіз кожного: «Знаю! Дію! Захищаю!» – знаю свої права, користуюся ними і знаю, що треба робити, коли мої права порушуються.

Під час спілкування обговорювалися права людини, якими вона не завжди вміє скористатися, студенти наводили приклади із власного досвіду.

Учасники заходу взяли активну участь у бліц-турнірі «Закон – фундамент держави», їхні відповіді довели, що молодь добре знає свої права і обов'язки. Завершився захід бібліографічним оглядом літератури «Ти і

закон».

Леся Шимоня.