• «Корінням з рідної землі…»

29 жовтня виповнилося б 85 років Володимиру Опанасовичу Іванціву. На жаль його вже немає серед нас. Але пам'ять про нього живе. Пам'ятають його і дорослі, і діти.

Напередодні цієї ювілейної дати у бібліотеці-філії №10 відбувся онлайн-конкурс виконавців творів Володимира Іванціва «Корінням з рідної землі».

29 жовтня члени журі зібралися у книгозбірні, щоб визначити переможців.

Голова журі – Аксенія Жукова, головний спеціаліст відділу культури і мистецтв та члени журі: Максим Цедзінський, провідний майстер сцени Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.Саксаганського; Наталія Юдіна, головний спеціаліст відділу культури і мистецтв та Олександра Нагорна, головний бібліограф відділу методичної та бібліографічної роботи КЗ БМР Білоцерківська ЦБС ім. П.Красножона після активного обговорення визначили найкращих декламаторів.

У молодшій віковій категорії переможцями стали:
    1 місце – Назар Шевченко (читач бібліотеки-філії №9, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія», ЦПО «Соняшник»), Поліна Семида (читачка бібліотеки-філії №10);
    2 місце – Софія Никоненко (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія», ЦПО «Соняшник»), Мар'ян Шумада (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія», ЦПО «Соняшник»);
    3 місце – Дарина Юрчик (читачка бібліотеки-філії №3, Білоцерківська гімназія-початкова школа №15), Олександр Федак (читач бібліотеки-філії №6, БЗШ №20), Дарина Назаренко (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія», ЦПО «Соняшник»).

У старшій віковій категорії призові місця розподілили так:
    1 місце – Марія Рудичева (читачка бібліотеки-філії №10, БЗШ №5)
    2 місце – Ксенія Недрега (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія», ЦПО «Соняшник»);
    3 місце – Надія Дєєва (читачка бібліотеки-філії №1, Білоцерківська гімназія №2).

Не зважаючи на онлайн формат проведення конкурсу, усі призери та учасники отримають цілком реальні призи та подарунки.

Олександра Нагорна.