• За здоров’ям у бібліотеку

За здоров’ям у бібліотеку За здоров’ям у бібліотеку За здоров’ям у бібліотеку

У центральній бібліотеці для дорослих проведено сеанс музикотерапії для учнів 8-10 класів Білоцерківської спеціальної загальноосвітньої школи №19.
    Ольга Безклінська, старший викладач школи мистецтв №3, голова Всеукраїнської асоціації музикотерапевтів України, і Людмила Соловей, заслужений працівник культури України, авторка віршів і пісень, розповіли дітям про практики зміцнення здоров’я за допомогою музики, акцентувавши увагу на тому, що кожна людина може відчути музику дощу, вітру, власного тіла.
    Мисткині наголосили, що  музика може викликати емоції  роздратування, дратівливості, спокою, радості, піднесення. Порадили слухати музичні твори Шопена, Моцарта, українські народні пісні, які дають силу і натхнення.
    Школярі із задоволенням під музику виконували різні рухи, прислухаючись до вібрацій тіла, співали і танцювали.

Людмила Чупак.