• Небесній Сотні вдячні за свободу

    Небесній Сотні вдячні за свободу Небесній Сотні вдячні за свободу Небесній Сотні вдячні за свободу Небесній Сотні вдячні за свободу

    20 лютого – День Героїв Небесної Сотні. У цей день ми з вдячністю та болем згадуємо подвиг учасників Революції Гідності та вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні.

    19 лютого для користувачів – учнів 7-Б класу Білоцерківської гімназії-початкової школи №15 бібліофахівчині філії №3 провели патріотичний альманах «Небесній Сотні вдячні за свободу».

    Школярі дізналися про трагічні й водночас героїчні сторінки історії зими 2013-2014 років, коли на Майдані Незалежності в Києві українці відстоювали своє право на гідне майбутнє.

    Бібліотекарки розповіли про подвиг Героїв Небесної Сотні, мужність, незламність духу та віру в Україну.

    Учасники заходу читали вірші, присвячені мужності, свободі, любові до своєї країни. Особливо проникливо звучали поезії Володимира Дідківського. Автор також особисто прочитав свої твори. Присутні згадали імена Героїв, вшановуючи силу духу та незламність українців.

    Пам’ятаємо. Шануємо.

    Наталія Добровольська.

     



    Поділись з друзями:



Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!



Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше