• Від пішака до королеви Від пішака до королеви Від пішака до королеви Від пішака до королеви

І пішаки, і королева, а ще ферзь, кінь та тура були у центрі уваги відвідувачів бібліотеки №8. Тому що 19 липня, у переддень Міжнародного дня шахів, тут проходив відкритий турнір серед прихильників цієї інтелектуальної гри.

Змагання були організовані за ініціативи членів шахового клубу «Білий кінь», що вже тривалий час діє при книгозбірні, та бібліотекарів. У цьому році за звання кращого шахіста боролись як досвідчені учасники, так і зовсім юні дарування.

Не зважаючи на напругу, під час шахових баталій панувала дружня атмосфера. У перервах між турами учасники спілкувались, знайомились із книжковою виставкою та уважно слухали підготовлену бібліотекарями інформацію про цікаві факти пов’язані з шахами.

Принагідно, вітаємо усіх з Міжнародним днем шахів і бажаємо дотримуватись правил не тільки під час гри, а й у житті.

Наталія Семененко.