• Дарує сонце радість нам

Дарує сонце радість нам Дарує сонце радість нам Дарує сонце радість нам Дарує сонце радість нам

Літо – час відпочинку найдивовижніша пора року – тепла і сонячна. «Дарує сонце радість нам» – під такою назвою відбувся калейдоскоп розваг для вихованців загону «Калинка» пришкільного табору «Дивосвіт», який діє при БЗШ №22.

Розділившись на декілька команд, малеча мала можливість позмагатися у різноманітних іграх та розвагах. Діти із задоволенням відгадували загадки про літо, доповнювали та пояснювали прислів’я про книгу, складали пазли, взяли участь в іграх «Чи то правда, чи то ні?» та «З якої казки герой?». А на завершення їх чекав жартівливий тестик «Чи любиш ти літо?». На заході ніколи було нудьгувати, всім було цікаво і весело.

У книг канікул не буває. Літо з книгою – це цікавий і змістовний відпочинок. Бібліотекарі побажали своїм маленьким гостям гарних канікул, теплих сонячних днів та безлічі цікавих книжок.

Олена Буяненко.