• Хай буде мир на всій землі Хай буде мир на всій землі Хай буде мир на всій землі Хай буде мир на всій землі

Кожного року 21 вересня в усіх куточках Землі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні для України цей день особливий, адже за мирне існування, за право жити у своїй державі триває боротьба.

19 вересня у центральній бібліотеці відбувся День інформації «Життя заради миру і добра».

Читачі разом з учнями 4-Г класу БСШ №1 (класовод Тамара Сімакова) прослухали розповідь бібліотекарів про історію свята та міжнародні символи миру.

Для школярів був проведений майстер-клас – кожна дитина мала змогу власноруч виготовити свою пташку миру, технології виготовлення яких майстерно навчала вчитель-методист клубу за місцем проживання «Прометей» Людмила Мімуліна. Голуби миру з дитячими побажаннями будуть передані воїнам-захисникам.

У книгозбірні відбулася зустріч з журналістом, волонтером Костянтином Климчуком, який розповів про поїздки в зону бойових дій.

Цікавим виявився і сеанс телеінформування. Читачі переглянули документальний фільм про посланців миру.

В рамках Дня інформації бібліотекарі провели флешмоб «Ми – за мир».

Щоб привернути увагу до проблеми миру в читальному залі протягом дня діяла книжкова виставка «Хай буде мир на всій Землі!». А на абонементі бібліотечні фахівці розгорнули книжкову виставку «Мир єднає світ» та підготували бібліографічний огляд літератури.

Читачів зацікавила розповідь про видатних людей, яких у всьому світі називають паломниками миру.

На закінчення Дня інформації бібліотекарі побажали всім миру, адже найбільше у світі щастя – це мир.

Нінель Авраменко.