Мова в кожного народу – неповторна і своя

16 липня 1990 рокуВерховна Рада України прийняла Декларацію про державний суверенітет України, зробивши перший крок до відновлення історичної справедливості, відродження української державності, як ідеї соборності українського народу та його земель.

А 16 липня 2019 року в Україні набрав чинності Закон про державну мову. Закон, що має назву «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Це надзвичайна подія для всіх українців. Адже, українська мова – це символ народу, держави та нації. Це ще один надважливий крок на шляху ментальної незалежності.

Працівники бібліотеки-філії №6 оформили тематичну виставку, присвячену цим двом важливим подіям у житті українського народу. Користувачі мають можливість ознайомитись не лише із змістами документів, а й перешкодами, які виникали на шляху до їх прийняття.

Надія Гаврилова.