Під знаком злагоди та єднання

Напередодні Дня Соборності України бібліотекарі філії №2 для своїх друзів – читайликів, учнів 4-Г класу (класовод Ж.Лінчевська) підготували і провели історичну годину «Під знаком злагоди та єднання».

Четвертокласники почули історію виникнення свята – Дня Соборності, дізналися про всеукраїнську акцію «живий ланцюг», яка відбулася 20 січня 1990 року, відповіли на запитання вікторини «Україна в нас єдина, бережи її дитино». Учасники заходу читали вірші Ганни Чубач, Ігоря Січовика, Марії Познанської про Україну.

Захоплюючою та цікавою була мандрівка по книгах, представлених на виставці «Україна рідний край» .

Наприкінці заходу бібліотекар прочитала вірш Тетяни Строкач «Загадаю бажання …» (з книги «Веселковий дивосвіт») і разом з читачами зробили висновок, що День Соборності України – це нагадування всім українцям про те, що сила нашої держави – в єдності, бо

...наша єдність нездоланна,

Бо в нас тече козацька кров.

За стільки літ нас не здолали,

А отже, вистоїмо знов!

Наталія Янківська.