• Книги – це друзі – безпристрасні, але вірні

Книги – це друзі – безпристрасні, але вірні Книги – це друзі – безпристрасні, але вірні Книги – це друзі – безпристрасні, але вірні

«Дитина випалює свої «чому» зі швидкістю кулемета, її питання серйозні, смішні, дивні, кумедні – сиплються як частий град», – писав Джанні Родарі.

27 вересня фахівці книгозбірні №3 спробували відповісти на деякі дитячі питання. Їхніми союзниками стали нові книги.

Допитливі учні 3-В класу Білоцерківської гімназії-початкової школи №15 (класовод Наталія Бортяна) ознайомилися з новинкамилітератури. Ці книги не тільки поповнять знання, а й допоможуть розвинути гарний літературний смак.

Школярі не барилися прочитати запропоновані книги від початку і до кінця. Щоб вирости кмітливими і мудрими!

Ксенія Гнуда