Положення  про проведення міської виставки-конкурсу  декоративно-ужиткового мистецтва  «До землі вам, матусі, уклін»

І. Загальні положення

1.1. Міська виставка-конкурс «До землі вам, матусі, уклін» (далі – Конкурс) проводиться як творче змагання серед читачів-дітей у рамках відзначення Дня Матері.

1.2. Організаторами Конкурсу є Комунальний заклад Білоцерківської міської ради Білоцерківська централізована бібліотечна система імені Петра Красножона, бібліотека-філія №6 за сприяння і підтримки громадських організацій.

ІІ. Мета та завдання Конкурсу

2.1. Мета конкурсу – вшанування Матері – берегині роду, України, формування ціннісного ставлення особистості до сім’ї.

2.2. Завдання: підтримка розвитку творчої діяльності читачів, виховання моральних та духовних якостей.

ІІІ. Організація та проведення Конкурсу

3.1. Загальне керівництво, безпосередню підготовку та проведення Конкурсу здійснюють працівниці бібліотеки-філії №6.

3.2. До участі у Конкурсі запрошуються читачі бібліотек ЦБС – учні загальноосвітніх навчальних закладів міста та вихованці дошкільних навчальних закладів, віком від 4 до 11 років (включно).

3.3.Учасники розподіляються на дві вікові категорії:

І категорія – діти віком від 4 до 7 років (включно);

ІІ категорія – діти віком від 8 до 11 років (включно).

3.4. Конкурсні роботи подаються до 10 травня 2024 р. до бібліотеки-філії №6 (вул. І.Кожедуба,131, контактний тел. 097-260-84-26).

ІV. Місце та час проведення Конкурсу

4.1. Міський Конкурс проводиться у приміщенні бібліотеки-філії №6 КЗ БМР Білоцерківська ЦБС ім. П.Красножона, за адресою: вул. І.Кожедуба, 131.

4.2. Виставка-конкурс проводиться з 10 квітня до 10 травня 2024 року.

4.3. Підведення підсумків відбудеться 12 травня 2024 року о 13.00 год.

4.4 Нагородження переможців відбудеться 16 травня 2024 року о 15.00.

V. Вимоги до оформлення робіт, що подаються на Конкурс

5.1. Вироби декоративно-ужиткового мистецтва, представлені на Конкурс, можуть бути виготовлені у наступних техніках:

·витинанка,

·художня вишивка,

·ляльки,

·вироби з тіста,

·декоративний розпис,

·петриківський розпис,

·паперова пластика,

·вироби з соломки,

·лозоплетіння,

·художнє плетіння гачком та спицями,

·флористика,

·вироби з природного матеріалу,

·розпис тканини.

5.2 Роботи мають бути виконані власноруч та відповідати тематиці.

5.3. При оцінюванні робіт враховується:

- відповідність роботи темі Конкурсу;

- композиційне рішення;

- майстерність володіння художніми техніками;

- передача в роботі настрою, динаміки, просторових явищ;

- загальна естетична оцінка виконаної роботи.

5.4. Учасники зазначають наступні дані на наліпці (9х6см) до виробу: ПІБ, вік, бібліотека, школа, клас, ДНЗ, домашня адреса, контактний телефон.

VІ. Визначення переможців конкурсу

6.1. Переможців Конкурсу визначає журі, склад якого затверджується Організаторами Конкурсу;

6.2. Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами та подарунками.

Довідки за тел. 097-260-84-26.